O nas


Od 1991 roku pracujemy dla Was prowadząc szkolenia w zakresie kształtowania kompetencji pracowników. Pierwsze 10 lat pracowaliśmy wyłącznie na potrzeby powstałej w 1990 oku spółki ABB Zamech. To właśnie te lata pozwoliły nam na rozwój kompetencji trenerów oparty o procesy i wymagania stawiane pracownikom dużych międzynarodowych korporacji. Razem z pracownikami ABB tworzyliśmy programy dydaktyczne, ścieżki rozwoju pracowników i razem z nimi pracowaliśmy na wciąż zmieniających się w tamtych czasach aplikacjach. W tym czasie też z powodzeniem realizowaliśmy nieduże projekty wdrożeniowe i programistyczne dostosowane do potrzeb pracowników ABB.

Od 2000 roku działamy na rynku otwartym, będąc gotowym na oczekiwania i potrzeby otaczających nas firm. W zakresie IT Naszą misją jest całościowe wsparcie pracowników firm w efektywnym korzystaniu z narzędzi informatycznych. Żeby osiągnąć jak najlepsze wyniki oferujemy szkolenia, warsztaty oparte na plikach uczestników lub warsztaty rozwoju postawionych zadań a także konsultacje na stanowisku pracy oraz konsultacje i wsparcie mailowe.

Na naszej liście referencyjnej w pierwszej kolejności polecamy następujące firmy: ALSTOM Power, ABB, Grupa LOTOS, LOTOS Ochrona, LOTOS Serwis, ENERGA CUW, ENERGA OPERATOR – Toruń, EATON Automotive, EATON Truck, Huber & Suhner, Gemalto, Zarząd Portu Morskiego Gdańsk, Federal Mogul BIMET, Ove ARUP & Partners, Polskie Spółki Gazownictwa, Grupa Żywiec, SIEMENS, ADM Szamotuły, Ruukki, Kconsult, CETCO Poland, Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska, Grontmij (Warszawa, Poznań, Łódź), ECE Project Management, FolletIce, Rockwell Automation, Polskie Spółki Gazownictwa (Gdańsk), LPP, Grontmij,